Konkursy dla każdego

Konkursy dla każdego

O konkursach w portalach społecznościowych na pewno każdy słyszał, ale nie każdy miał szansę coś wygrać.

Konkursy mogą być bardzo proste i polegać jedynie na polubieniu strony lub posta, tudzież udostępnieniu czegoś na swojej tablicy. Ale mogą także wymagać od uczestnika zrobienia zdjęcia, napisania tekstu czy innej aktywności. Drugi typ konkursów jest dużo bardziej ambitny i mamy na niego wymierny wpływ. Oceniana jest nasza praca, kreatywność, pomysłowość, czasem refleks w odpowiedzi na konkursowe pytanie. W przypadku konkursów z polubieniem, stajemy przez rzekomo obiektywnym sędziom, któremu któreś nazwisko spodoba się bardziej lub mniej. Można zetknąć się także z bardziej kreatywnymi sposobami wyboru zwycięzcy, na przykład poprzez przedziurawienie łukiem karteczki z nazwiskiem znajdującym się, wraz z innymi, na tarczy strzeleckiej. Wciąż jednak zdani jesteśmy na szczęśliwy traf.

Wygrać duży portfel damski

W Internecie pełno jest różnych opinii na temat brania udziału w tego typu konkursach. Ktoś pisze o swoim niezadowoleniu z wygranej, ktoś inny odpisuje, że chyba lepiej wygrać duży portfel damski na zamek, niż nic. I ma rację. Zazwyczaj biorąc udział w takim konkursie, organizator podaje do ogólnej wiadomości możliwą wygraną. Jeżeli nie potrafimy czytać lub automatycznie klikamy akceptację regulaminu, nie powinniśmy potem mieć do nikogo pretensji.

Warto spróbować!

W każdym razie uczestnictwo w konkursach najczęściej jest bezpłatne więc warto czasem spróbować swojego szczęścia lub pochwalić się dobrym zdjęciem czy kreatywnym pomysłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *