Duży czy mały portfel?

Duży czy mały portfel?

Jeśli w Twoim życiu dominuje duża ilość gotówki, kart lojalnościowych, kredytowych i debetowych, a Twoja torebka, lub plecak zdają się nie mieć dna, ale lubisz mieć wszystko zawsze pod ręką, uporządkowane i w jednym miejscu, to na pewno potrzebny Ci duży portfel damski na zamek.

Bezpieczeństwo i wygoda portfela

Dlaczego na zamek? Dzięki zamkowi zapobiegniesz wypadnięciu jakiejkolwiek cennej rzeczy z Twojego portfela, a także szybko i bez problemu otworzysz i zamkniesz to, co dla Ciebie najcenniejsze. Koniec ze skomplikowanymi zatrzaskami i skobelkami. Koniec ze zgubioną gotówką i szukaniem monet po sklepowej ladzie. Dzięki swojej przestronności, portfel gotowy jest na przyjęcie każdej ilości gotówki w Twojej lub obcej walucie. Czy wiesz, że istnieją Państwa, gdzie za jednego dolara dostajesz dziesiątki kolorowych plików lokalnej waluty? Duży portfel damski na zamek jest wtedy niezbędny. Zamek dodatkowo poprawia bezpieczeństwo pieniędzy i kart.

A może portfel to nie tylko przechowalnia kart i pieniędzy? Może lądują tam także wizytówki i ważne notatki? Zdjęcia rodziny i znajomych? Recepty i inne drobiazgi? Koniec z wiecznym grzebaniem po przepastnej torebce. Zbierz wszystko do jednego miejsca i zaoszczędź czas i nerwy. Nie zastanawiaj się, w którym portfelu czy przegródce torebki trzymasz kartę do tego akurat banku. Nie przeklinaj dnia, w którym zostawiałaś portfel z dokumentami w domu, biorąc ze sobą jedynie ten z kartami.

Duże nie zawsze znaczy lepsze, ale w tym przypadku na pewno wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *