Czy firma ma znaczenie przy wyborze produktów ze skóry?

Czy firma ma znaczenie przy wyborze produktów ze skóry?

Kupując skórzane produkty inwestujemy, to pewne. Są to unikalne, długowieczne rzeczy, które przy prawidłowej pielęgnacji i użytkowaniu posłużą nam przez lata. Ale czy ma znaczenie to, czy kupujemy torebkę od firmy krzak, czy od znanego producenta?

Po pierwsze

Po pierwsze gwarancja. Często firmy, w której musimy zapłacić więcej za produkt, oferują nam dłuższą lub dożywotnią gwarancję. Warto. Druga sprawa to jakość. Kupując z pewnego źródła, firma gwarantuje nam jakość niezależną od gwarancji. Nie chodzi przecież o to, aby kupić, poużywać przez kilka miesięcy, po czym reklamować produkt. Raczej zależy nam na jak najdłuższym użytkowaniu bez konieczności załatwiania formalności reklamacyjnych.

Po drugie

Po drugie jakość obsługi. W cenie naszego droższego, bo firmowego zakupu jest także jakość obsługi i porad dotyczących zakupu. Jaki portfel, jaka torebka będą dla mnie najlepsze, jakich preparatów używać do pielęgnacji, co robić ze skórą, a czego unikać. Oprócz wiedzy z Internetu, warto sięgnąć po fachowe porady ekspertów. Dobrze pielęgnowana skóra potrafi przetrwać lata. Nie bez powodu od wieków służy ludziom do produkcji wszelkiego rodzaju produktów użytkowych: od pasków do spodni, kapelusze, przez kabury, specjalistyczne rękawice, siodła i obicia foteli.

Czego oczekuję?

Kupuję, płacę, oczekuję. Weźmy na przykład pierre cardin portfel. Za prosty model nie musimy wydać fortuny, ale znajdziemy także droższe modele. Jeśli akurat naszym wymarzonym modelem okazuje się być ten droższy pierre cardin portfel, na pewno musimy oczekiwać po nim sprytnych i wygodnych rozwiązań. Może o cenie decyduje ilość przegródek, jakość użytej skóry, ilość zużytego materiału? Cokolwiek to jest, na pewno wydając pieniądze na taki portfel czy torebkę, inwestujemy w pewność, że będziemy użytkować produkt latami, a nie kilka miesięcy.

Szukasz ciekawych modeli? Sprawdź stronę Torbs!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *